ZÁKLADNÍ ŠKOLA
A MATEŘSKÁ ŠKOLA POHÁDKA

Hradec Králové, Mandysova 1434

Zápis dětí do I. tříd pro školní rok 2017/2018

Datum vyložení: 28.12.2016

Zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2017/2018 se bude konat v prostorách naší školy v pátek 7. dubna 2017 od 13 do 17 hodin a v sobotu 8. dubna 2017 od 9 do 12 hodin.

Zápis se týká dětí narozených od 1. 9. 2010 do 31. 8. 2011 a dětí s odkladem školní docházky z minulého roku.

Rodič si s sebou vezme občanský průkaz, rodný list a zdravotní průkaz dítěte.

Pokud uvažujete o odkladu povinné školní docházky o jeden rok, (není-li dítě přiměřeně duševně ani tělesně vyspělé) domluvte si v Pedagogicko-psychologické poradně termín vyšetření. Do školy pak prosíme dodat doporučení školského poradenského zařízení (Pedagogicko-psychologické poradny nebo Speciálně pedagogického centra) a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa. I děti, které budou mít odklad školní docházky musí do školy přijít.

 

Do spádového obvodu naší školy patří ulice Heyrovského, Botanická, Brněnská (po ulici Urxova), Brožíkova, Červeného, Durychova, J. Masaryka, Kejzlarova, Mandysova, Na Rozhraní, Oldřichova, Pajkrova flošna, Pod Zámečkem (po ulici Palachova), Potoční, 17. listopadu, Selicharova, Slunečná, Sokolská, Souběžná, Štolbova, tř. E. Beneše.

 

Od 1.4. zde bude vystaven odkaz na formulář pro elektronické podání přihlášky, kde jednoduše vyplníte požadované údaje a formulář bude automaticky předán do školy. Na Váš email bude zasláno potvrzení o úspěšně provedeném podání. Upozorňujeme, že elektronické podání nenahrazuje povinnost dostavit se k zápisu osobně, pouze zjednodušuje podání přihlášky a šetří Váš čas strávený ve škole nad administrativními povinnostmi.

Věříme, že tuto možnost oceníte a elektronické podání přihlášky využijete.

  

  

 

O způsobu zápisu budete na stránkách naší školy průběžně informováni.

 

 

Pravidla pro přijímání žáků do 1. třídy základní školy pro školní rok 2017/2018 


© 2015 Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434

Redakční systém a webdesign Festing